wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
Canlı Destek
(242) 312 39 59

TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLER VE BÖLGESEL BİR DİNAMİK OLARAK TELPOST

TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLER VE BÖLGESEL BİR DİNAMİK OLARAK TELPOST

Baş döndürücü bir hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler, telekomünikasyon sektörünü klasik kalıpların dışına iterek köklü bir değişimi kaçınılmaz hale getirmiştir. Bu değişim sonucunda sektörün tekelci yapısı, yerini, rekabete açık bir telekomünikasyon pazar modelinin benimsendiği, yeni nesil telekom şirketlerinin bulunduğu bir yapıya bırakmıştır. Bu oluşum sonucunda, atak ve dinamik bir işletme modeline ve müşteri memnuniyetine odaklı yeni nesil servis sağlayıcılar ortaya çıkmıştır. Bu servis sağlayıcılar; kendi aralarında oluşturdukları yeni ağlar, toptan trafik satın alma yolu ile elde ettikleri fiyat avantajları ve yeni teknolojiye dayalı sistem altyapıları sayesinde dünya telekomünikasyon pazarında çok önemli bir pay elde etmişlerdir. Alternatif telekom modellerinin oluşması ve yeni nesil çeşitli telekom şirketlerinin ortaya çıkmasıyla; istenen rekabet ortamının sağlanması sonucunda tüketicilerin daha kaliteli hizmetleri daha ekonomik fiyatlarla alabilecekleri yeni bir piyasa oluşmuştur.

 

TELPOST, teknolojik gelişimin sağladığı bu avantajları bölge insanımıza sunmak amacıyla kurulmuş ve yeni nesil alternatif telekom piyasasında acente vasfıyla yerini almış bir firmadır.

 

Ana faaliyet alanı; ileri teknoloji ürünü iletişim çözümleri sunmak olan TELPOST, bu amaçla Türkiye'nin ve dünyanın lider Telekomünikasyon Şirketlerinden  ROITEL TELEKOMÜNİKASYON ile yapmış olduğu ACENTE BAYİLİK anlaşması ile müşterilerine; kaliteli, hızlı ve ekonomik şartlarla haberleşme hizmeti verebilecek kapasitede bir yapıya kavuşmuştur. Bu kapsamda sunulan tüm hizmetler yasal yetkilendirmelere dayalı olarak ROITEL TELEKOMÜNİKASYON alt yapısı üzerinden sunulmaktadır.

 

Aynı zamanda, lokal iletişimin kaçınılmaz ihtiyaçlarından biri olan TELSİZ HABERLEŞME SİSTEMLERİ ile ilgili çalışmalar kapsamında ICOM (Japon) , YAESU (Japon) , HYT (Çin) Marka Telsiz Cihazlarının Akdeniz Bölge Distribütörlüğü SATIŞ-SERVİS-KİRALAMA kapsamında TELPOST tarafından yürütülmektedir.

 

Akdeniz ve Ege Bölgesinde geniş alan telsiz haberleşme sistemi kurma ve işletme yetkisine sahip bir iştirak olarak, Tel-Post Ortak Kullanım Telsiz Hizmetleri ve Frekans İşletmeciliği Tic. ve San. Ltd. Şti. 'ni de kuran TELPOST; bu sayede kendi alt yapısından geniş alan telsiz haberleşme hizmeti sunan sayılı firmalar arasına girmiştir.

 

Misyonumuz, bilgi ve iletişim ihtiyacının kaçınılmaz olduğu günümüzde, bölgemiz insanına dünya telekomünikasyon sektöründeki tüm gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından takip ederek; en iyi ve en kaliteli hizmeti, en ekonomik şartlarda sunmaktır.

 

En önemli gayemiz, müşterimizle etkileşim içinde, yenilikçi, formaliteden ve bürokrasiden uzak, mükemmeliyetçi olduğu kadar, dostça bir iş ilişkisi ile hizmet verebilmektir. Bu anlamda hizmet altyapısında alabildiğine kurumsal; müşteri ilişkilerinde ise alabildiğine amatör bir ruhla hizmet üretmeye çalışmaktayız.

 

Kendisini sürekli yenilemeyi, sektördeki gelişmeleri bir adım önden takip etmeyi ve bölgesel bir dinamik olarak varlığını kabul ettirmeyi hedefleyen TELPOST, yeniliklerine ve hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Telsiz Dünyası
Kıyı Emniyet
Btk
Görüşleriniz bizim için önemli.
Bu bölümden görüşlerinizi
bizimle paylaşın.

Görüşünüzü Bildirin