wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
Canlı Destek
(242) 312 39 59

İnternet Tabanlı Haberleşme Çözümleri

NOKTADAN NOKTAYA(Point To Point) İLETİŞİMİN FAYDALARI

VOIP Abonelerinin ADSL bağlantısı üzerinde yapılandırarak, birbirleri arasında sınırsız ve ücretsiz iletişim imkanı sunulan bir hizmettir.

Sistem kullanıcısı tüm aboneler yurt içi ve yurt dışı telefon görüşmelerini TELPOST' un sunduğu alt yapılar üzerinden ucuza yaparken, yurt çapında konuşlanmış şubeleri ve diğer VOIP aboneleri ile sınırsız ve ücretsiz görüşebilirler.

Kurulum maliyeti çok hesaplıdır. Sistem için gerekli ekipman maliyeti aynı anda kullanılacak port sayısına bağlı olarak değişmektedir. Sistemin sağlamış olduğu kullanım kolaylığı ve ekonomik tasarrufu ile birlikte değerlendirildiğinde bu maliyetin oldukça uygun olduğu görülecektir.

SİSTEM İÇİN GEREKLİ ALT YAPI

Sistemin sağlıklı kullanılabilmesi için minimum 1024 Kb ADSL bağlantısıdır. Sistem için gerekli ADSL band genişliği aynı anda kullanılacak port sayısına göre değişmektedir.

SİSTEMİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Sistem, TDM-PBX Santral-ISDN hatlara bağlanabilir.
Tüm pbxlere ve santrallere bağlanabilir.
Sabit IP tercih edilir.
H323 ve SIP protokollerine uygundur.
FXS modülü ile analog telefonlara, fakslara uygun RJ11 portlarına bağlanabilir.
RTP ( Real Time Transport-Gerçek zamanlı taşıma) sağlar.

TELPOST VOIP HİZMETİ ROITEL TELEKOMÜNİKASYON ALTYAPISINDAN SUNULMAKTADIR.

İnternet Tabanlı Haberleşme Çözümleri
Telsiz Dünyası
Kıyı Emniyet
Btk
Görüşleriniz bizim için önemli.
Bu bölümden görüşlerinizi
bizimle paylaşın.

Görüşünüzü Bildirin